İduğ Petrol

İduğ Petrol


Hakkımızda
Otomotiv sektöründe 38 yıl önce birkaç litre yağ satışıyla başladığımız yolculuğumuz, yenilikçi yaklaşımımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla sürüyor. Sektörümüzde her geçen gün yeni başarılara imza atarak, geleceğimize yatırım yapıyoruz.

Başarımızın gerçek mimarları ise daima en iyiyi hedefleyen ekibimiz ve müşterilerimiz olan 2000’i aşkın iş ortaklarımız. İnsan kaynaklarına yaptığımız yatırımla, BP’nin Türkiye’deki 23 distribütörü arasında 2004 yılında “Türkiye’nin En İyi Ekibi” seçildik. Siz iş ortaklarımızla kurduğumuz, yıllardır devam eden güvene dayalı, güçlü ilişkilerimiz de bize her zaman güç verdi. Başarılarımızı her geçen gün artırdı. 2007’de genel satış ve performansta, Türkiye Şampiyonu olduk, “2007 Yılı Genel Volume Satış Birinciliği” ödülüne layık görüldük. Bu ödülün gerçek sahipleri ise çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımızdır. Bu gururu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Siz iş ortaklarımızdan aldığımız enerjiyle yolumuza devam ederken, güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Elde edilen başarılar, yolumuza emin adımlarla devam etmemizi sağlıyor ve geleceğimize artık daha da güvenle bakıyoruz. Heyecanımızı hiç yitirmeden, sizlerle birlikte yürümeye ve yatırım yapmaya devam edeceğiz. Durmak yok! Büyümeyi ve kazan kazan ilkesiyle hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Saygılarımla,

Mustafa İduğ

İduğ Petrol Genel Müdürü